Stogo danga

 

timberline

timberline2

 

Timberline HD Lifetime bituminės čerpės pritaikytos gyvenamosios paskirties statiniams kurių nuolydis yra nuo 9.50 iki 900. Jeigu yra mažesnis nei 9.5 laipsnių nuolydis, rekomenduojama prieš čerpes dėti dvigubą ištisinį paklotą.

 

Kodėl verta rinktis Timberline HD bitumines čerpes?

GERA KAINA

Praktiška, architektūriškai stilinga už prieinamą kainą.

 

AUKŠTOS KOKYBĖS IŠVAIZDA

GAF užpatentuota ypatinga savybė “Geras ryškumas”, tai spalvoti mišiniai,     sukeliantys šešėlio efektą. Jūsų stogas sudarys 40% ar daugiau namo išvaizdos

 

GARANTIJA

Iki 50 metų suteikiama garantija

ATSPARUMAS VĖJUI IKI 210 KM/H

DAUGIAMETĖ APSAUGA NUO KERPIŲ AR SAMANŲ

 

LENGVAS MONTAVIMAS

Nesudėtingas montavimas, kuris nereikalauja specialių instrumentų ar didelės darbo patirties. Pakuotėje yra 3.05 m2, tad labai lengva užkelti ant stogo kas nereikalauja papildomų įrengimų tam darbui atlikti.

 

PUIKUS UŽBAIGIMAS

Kad Jūsų būstas atrodytų šiltesnis ir jaukesnis, kraigų užbaigimui naudojamos puikios Seal-A-Ridge kraigo užbaigimo čerpės.

 

ČERPĖS SANDARA

Čerpės sandara – branduolys sudarytas iš stiklo pluošto, kuris užtikrina didelį mechaninį stiprumą ir stabilumą, aukštos kokybės bitumas, mineralinis pabarstas, kuris čerpę apsaugo nuo UV spindulių ir mechaninių pažeidimų.

sandara

Čerpės apatinis sluoksnis yra 2.8 mm storio ant kurio pabarstytas mineralinis pabarstas, tik palikta 30 mm polčio juostelė (nuo viršutinio sluoksnio dalies), apsaugota polietileno folija. Viršutiniame sluoksnyje yra 3-4 priklijuotos įvairių dydžių trapecijos formos iškarpos, kurių storis 2.8 mm. Visos čerpės storis 5.6 mm.

SPECIFIKACIJA

Čerpelės dydis – 337x1000mm.

Svoris – 10.77 kg/m2

Pakuotėje – 3.05 m2

Kilmės šalis – JAV

 

photo-system-medium-1